Mythology Reloaded

Világok harca
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
Legutóbbi témák
» River Flawn
Set D'Avalos I_icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2019 4:50 pm by River Flawn

» Set D'Avalos
Set D'Avalos I_icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2019 3:36 pm by Set D'Avalos

» Castiel Anubis Sab
Set D'Avalos I_icon_minitimeHétf. Május 06, 2019 5:31 pm by Set D'Avalos

» Rhythm Theon
Set D'Avalos I_icon_minitimeHétf. Május 06, 2019 3:38 pm by River Flawn

» Hogyan működik az "Otthonok" rész?
Set D'Avalos I_icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 7:24 pm by Dorian Gallathan

» Társalgó
Set D'Avalos I_icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 4:40 pm by Az Egy

» Szólánc
Set D'Avalos I_icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 4:37 pm by Az Egy

» Idézetek, aranyköpések
Set D'Avalos I_icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 4:36 pm by Az Egy

» Bármi egyéb
Set D'Avalos I_icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 4:34 pm by Az Egy


 

 Set D'Avalos

Go down 
SzerzőÜzenet
Set D'Avalos
Egyiptomi isten
Set D'Avalos


Posts : 193

Set D'Avalos Empty
TémanyitásTárgy: Set D'Avalos   Set D'Avalos I_icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2019 3:36 pm




Set




Név: Set D’Avalos
Nem: férfi
Sorszám: 17.
Kor: 25 év
Születési hely: a Birodalmi
Lakhely: a Birodalmi
Rang: herceg; Státusz: örökös
Státusz: fogoly
Bűn: bérgyilkos
Család: előkelő hercegi család elsőszülött gyereke. Bár a hercegi cím kimerül a vagyonban és a társadalmi életben való befolyásban, valójában soha nem kerülhetnek a császárság közelébe, szülei nagyon komolyan vették a rangját és úgy is nevelték. Öccse, Trey, halott.



Szemszín: zöld
Hajszín: barna
Magasság: 190cm
Súly: 89kg
Testalkat: sportos
Ékszer(ek): ezüst nyaklánc
Tetoválás: egyiptomi ankh jel a jobb alkarján (fekete alap, sárga aura)
Ruházat: szürke és fekete; csak a legdrágább

Bármilyen betegség: nincs
Sérülések: nincs
Az Aréna előtt kapott-e harci kiképzést: igen
Közelharchoz ért: igen
Lőfegyverhez ért: igen

Hobbi: olvasás, edzés, logikai játékok
Kedvencek: tenger, könyvek illata, elhagyatott épületek felfedezése, búvárkodás
Utált dolgok: rendetlenség, kosz, bogarak
Kiemelkedő: logika, pszichológia, beszédkészség, közelharc
Gyenge: íjhasználat, saját hangulatainak kezelése, ételkészítés
Fél: magasság, pókok



Set nehéz eset, igaz, Dan? Az első benyomás, hogy fel tudna nyársalni a tekintetével, mondtam is Dannek, ha akarattal ölni lehetne, már senki nem élne a Birodalmiban. [nevet] Úgy vélem, erős versenyzőre leltünk benne, nem csak azért, mert bérgyilkosnak képezték – ez egy érdekes sztori, majd azt is elmeséljük, maradjanak velünk –, hanem mert olyan könnyen kiismeri az embereket, mint kutyakiképzők a kutyákat. Mire az interjú végére értünk, úgy éreztük, azt is tudja a lelkünk legmélyebb bugyrairól, amiket mi magunk sem, ugye, Dan? [nevet]
Egyébként nem volt könnyű bármit kideríteni róla, vagy egyáltalán, beszélni vele, mert mestere a hárításnak és a szarkazmusnak. Addig csavarja a kérdéseket, amíg az interjúztató egyszer csak azt veszi észre, hogy az önnön személyiséghibáit boncolgatják, ráadásul közösen! [nevet] Én félnék a többi induló helyében, úgy érzem, bármilyen probléma nélkül döfne hátba bárkit. De hogy a hibáit is kiemeljem, mielőtt mindenki rá fogad [nézőkre kacsint], többévnyi interjús tapasztalattal a hátam mögött azt mondom, túl makacs, túl önfejű, és azt se felejtsük el hozzátenni, hogy gőgösségből talán meg sem próbálja megszerezni azt a kupát.
Igazán sajnáljuk, hogy nem szolgálhatunk több információval, ugye, Dan? Azt javaslom, inkább az összetett versenyzői profilt nézegessék, ebből a férfiból még nekünk sem sikerült sokat kiszednünk. [nevet]




Set D’Avalos – a hercegi bérgyilkos
Miért fanyalodna ilyesmire valaki, aki óriási jólétben nőtt fel, a Birodalmi, sőt, egész Nardnigon egyik legrangosabb családjában? Hogyan lett az aranyos, szőke kisfiúból kegyetlen, hidegvérű gyilkos? [kép a kisfiú Setről]
(Ezt én is szeretném tudni.)
Set – aki nevét az egyiptomi káoszisten után kapta – elsőszülött örökös, a város északi részében látott világot és ott is nőtt fel a D’Avalos villában, amiről mindannyian láthattunk már képeket különböző luxusmagazinok címlapjain. Apja, Richard minden körben elismert, ő tulajdonában áll a Birodalmi Bankhálózat, anyja, Elizabeth több saját céget tudhat magáénak, ahol vezérigazgatóként dolgozik. Öccse, Trey két évvel volt fiatalabb nála, de sajnálatos módon tizennyolc éves korában tragikus körülmények között elhalálozott.
Talán ez okozta a törést Set életében.
(Muszáj lennie egy törésnek?)
Tíz és tizennyolc éves kora között magániskolába járt, amit a shaolin papok irányítanak, ott találkozott először a harcművészettel, és ott vált a közelharc mesterévé. Ezután megkezdte a gazdasági egyetemet, ahogy apja javasolta,
(Szerintem sokkal inkább erőltette.)
azonban Trey halála után – Set ekkor húsz éves volt – rossz társaságba keveredett, drogokkal kezdett, és ezeken az embereken keresztül ismerte meg a futtatóját, aki bevitte a bérgyilkosság világába. Eleinte rajta keresztül dolgozott, de ahogy nőtt a hírneve alvilági örökben, előbb-utóbb a saját lábára tudott állni, és otthagyhatta a nőt, aki eleinte segítette.
(Kihagyjátok a sztoriból, hogy a császári bérgyilkosok szedték le.)
Többekben felmerülhet a kérdés, vajon volt-e köztük valami? Úgy véljük, két ilyen
(Milyen?)
ember között lehetetlen az érzelmi kötődés, elvégre ha lennének egyáltalán érzéseik, mint nekünk, soha nem léptek volna erre az útra, nem igaz?
(Mondanám, hogy vicces, ahogy hitegeted magad, de tudom, hogy ezt azoknak szánod, akik azóta is azt hiszik, a rendszerünk és a diktatúránk tökéletes.)
Setet három év tevékenykedés után sikerült elkapni, besúgók és az embereink profizmusa segítségével.
(Feladtam magam.)
Mindenki, főként a szülei értetlenül állnak az események előtt, hogyan lehet ilyesmi valakiből, akinek mindene megvan? Felkerestük Richard és Elizabeth D’Avalost, akik azt nyilatkozták, azóta sem tudták túltenni magukat a történteken, meghasadt a szívük.
(Ha lenne olyanjuk.)
Set sorszám a 17-es, ne felejtsenek el fogadni rá!



Vissza az elejére Go down
 
Set D'Avalos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mythology Reloaded :: Karakterek-
Ugrás: